Warsztaty budownictwa naturalnego

Aktualizacja 08.05.2011
Warsztaty Budownictwa Naturalnego w Barkowie planowane w terminie: 26.06.2011 – 05.07.2011 ZOSTAŁY ODWOŁANE i przeniesione w inne miejsce.

Wszelkie informacje na temat warsztatów organizowanych przez Jaremę Dubiela i Pulinę Wojciechowską znajdują się na ich stronie „Earth Hands and Houses”.

Wszelkie ogłoszenia na różnych stronach interenetowych i forach dyskusyjnych dotyczące warsztatów budownictwa naturalnego w Barkowie tracą swą aktualność z dniem 08.05.2011.

Termin: 26.06.3011 – 05.07.2011
Robert Błaszczyk z „Polskiego Związku Permakultury” i Jarosław Jarema Dubiel z Fundacji „Earth Hands and Houses” zapraszaja na 9-dniowe warsztaty budownictwa z kostki słomianej (strawbale) tynkowanej gliną, które odbędą się w Barkowie na przełomie czerwca i lipca. To będzie pierwszy domek z kostki słomianej w naszej ekowiosce. Więcej informacji bezpośrenio na stronie Fundacji „Earth Hands and Houses” (po angielsku) oraz na portalu „Dobra Idea” (po polsku). Zapraszamy serdecznie!

About Artur Jan Milicki

wolnomyśliciel, społecznik, praktyk i promotor kooperatyzmu, otwartej kultury, ekoosadnictwa, lokalnej samowystarczalności, rozwoju osobistego oraz społecznej i duchowej wolności. Współtwórca „Akademii Bosej Stopy”, autor książki „Człowiek na Ziemi”, naturalny budowniczy, zdun, projektant pieców.

10 responses to “Warsztaty budownictwa naturalnego”

 1. Maiski says :

  Jaki będzie koszt takich warsztatów?
  Dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam.
  M.

 2. Zygmunt Grucha says :

  Dobre! można było prościej …poszukujemy naiwnych co sfinansują i zbudują nam stodołę :) ale wtedy część mogła by się wypłoszyć;)

 3. Bio says :

  Arturze Janie Milicki nie idźcie tą drogą.

  • Balawejder says :

   A czemu nie ?
   Ja jestem totalnie spoza Waszego środowiska, ale tak jak w lutym zapłaciłem 500PLN za teorię z żeglarstwa morskiego, tak na 99% zapłacę 250EURO za praktykę z budownictwa słomianego.

   Co w tym złego ? Skoro Artur, czy koledzy chcą sprzedać swoją wiedzę a ja chcę ją kupić to chyba jest uczciwy i zdrowy układ.?
   marchewka za pomidory czy wiedza za gotówkę to w zasadzie to samo :)

 4. Tadek says :

  godzinka na siłowni 15 zeta aerobik podobnie a tu możesz zapychać po 12h dziennie przez parę dni >świeże powietrze gratis:) Jeszcze ktoś się waha na podobne imprezy w innych miejscach są zapisy na 2 lata do przodu

 5. nosfer says :

  To nie jest dla tych, którzy mogliby taką wiedzę wykorzystać w praktyce, ale dla takich co mają nadzieję teorię sprzedać bardziej naiwnym od siebie. Heh na tym polega „eko” ?

 6. darek says :

  jesteście nienormalni

 7. Stefcio says :

  Łłiiiiiyyiiiii Łub łup

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: