Dzień Dobry TVN, NTV1 i Mieszadło – miło było odwiedzić Warszawę.

Wróciliśmy już do Barkowa i napaliliśmy w piecach. Nie było nas całe dwa dni i temperatura w pokojach spadła do +8 stopni. Teraz, po 6 godzinach palenia termometry wewnątrz pokazują +20 stopni. Na dworze jest -8.

Nasze wczorajsza rozmowa w „Dzień Dobry TVN” z Reni Jusis i Robertem Kantyrajtem jest już dostępna online: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/akademia-bosej-stopy,78994.html Zapraszamy do obejrzenia…
Najbardziej zabawny jest ten fragment nagrania w którym Lubomir, nasz 5 letni syn dostrzegł samego siebie na jednym z dużych ekranów i postanowił przetestować działanie prawa grawitacji oraz korelację tego prawa z własnym wizerunkiem :)

Wczoraj udałem się również do warszawskiego studia Niezależnej Telewizji (http://ntv1.pl) gdzie Janusz Zagórski także przeprowadził ze mną rozmowę przed kamerami. Rozmawialiśmy, długo, swobodnie i przyjemnie. oto nagranie:

Wieczorne spotkanie w Mieszadle (http://mieszadlo.waw.pl/) również było sympatyczne. Przyszedł Waldek Deska, Ryszard Byliński, Witek Zbijewski, było dużo młodzieży i kilku starszych również. W sumie około 30 osób… Zapomnieliśmy tylko o zrobieniu pamiątkowego zdjęcia.

Zbiórka crowdfundingowa przekroczyła właśnie 47%. Finansowo wspiera Akademię 240 osób. DZIĘKUJEMY!!!: http://polakpotrafi.pl/projekt/akademia-bosej-stopy/
Do końca akcji zostało nam 9 dni.

Reklamy

About Artur Jan Milicki

Współtwórca „Akademii Bosej Stopy”, autor książki „Człowiek na Ziemi”, naturalny budowniczy, zdun, projektant pieców.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: