Mamy możliwość zebrać 100%

Gdy przed trzema tygodniami projekt Akademii Bosej Stopy ruszał na portalu PolakPotrafi.pl była we mnie nutka wątpliwości – czy to się komuś spodoba, czy to wypali, czy ktokolwiek zdecyduje się wpłacić?

Minęły trzy tygodnie i mamy zebrane 49%. Ponad 250 osób dokonało wpłaty. Najpierw szło powoli. W pierwszym tygodniu zebraliśmy 10%, w drugim również 10%. Znaczne przyspieszenie nastąpiło w tygodniu trzecim – zebraliśmy 29% (łącznie 49%). A ile zbierzemy w tym ostatnim tygodniu? Zostało nam dokładnie 7 dni. Statystycznie licząc do 100% potrzebujemy kolejnych 250 osób które wpłacą. Aż 250 i tylko 250.

Podobno projekty crowdfundingowe bardzo przyspieszają na sam koniec. Podobno 50% można zebrać w ciągu ostatnich 2-3 dni.

Realnie patrząc jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy aby każda z osób która popiera ten projekt wzięła do ręki swój telefon i zadzwoniła do jednego ze swoich znajomych prosząc go o zapoznanie się z tym projektem, o rozważenie, czy nie warto takiej właśnie inicjatywy poprzeć.

Kochani… Nie czekajmy do ostatnich 3 dni na zbiórkę 50%. Zróbmy to teraz. Wyobraźmy sobie że ten projekt kończy się jutro. Twój telefon do przyjaciela potrzebny jest TERAZ. A jeśli możesz, to zadzwoń proszę do 3 swoich przyjaciół, albo do 5, lub nawet do 10… Ten projekt jest tego wart. Ten projekt jest dla NAS WSZYSTKICH.

Tak naprawdę jest w nas wszystkich wystarczająca moc abyśmy w tym ostatnim tygodniu zebrali nie tylko 100% ale 200% lub 300%. Stać nas na to. To jest REALNE. jesteśmy gotowi aby to zrobić. ZRÓBMY TO RAZEM i zróbmy to TERAZ.

Pokażmy innym jak wielka moc drzemie w społeczności… Jak wielka moc drzemie w Crowdfundingu… Róbmy RAZEM wspaniałe rzeczy i róbmy je oddolnie. Zachęcajmy do tego innych. Wspierajmy się nawzajem, pomagajmy sobie. Dzielmy się wiedzą i doświadczeniem… Razem kreujmy nasz wspaniały, życzliwy świat – TU I TERAZ. Świat otwartej kultury, lokalnej samowystarczalności, życzliwej współpracy…

Ja ze swej strony deklaruję otwarcie, że cała nadwyżka ponad 50.000 zł zostanie wykorzystana tylko i wyłącznie na taki cel, na jaki MY WSZYSCY wpłacający demokratycznie uznamy za słuszny i najbardziej właściwy. Te pieniądze mogą pójść na przykład na budowę kolejnej Akademii Bosej Stopy w jakimś innym miejscu w Polsce… albo na cokolwiek co Wspólnie uznamy za słuszne…

Robimy to RAZEM dla NAS Wszystkich, dla przyszłych pokoleń, dla naszej pięknej planety.
Robimy tyle ile możemy, i wszystko, co możemy.

Bardzo Wam dziękuję za dotychczasowe Wsparcie.
Bardzo dziękuję Wam za uwagę.
http://akademia.mamaziemia.pl

Reklamy

About Artur Jan Milicki

Współtwórca „Akademii Bosej Stopy”, autor książki „Człowiek na Ziemi”, naturalny budowniczy, zdun, projektant pieców.

2 responses to “Mamy możliwość zebrać 100%”

  1. deruda says :

    znakomity pomysł, wspaniałe :))

  2. Enia says :

    pomysł wspaniały,akurat na dzisiejsze czasy trudne i przeciwko takim czasom, to może zapoczątkuje ratunek dla naszej chorej już rzeczywistości, powrót do natury i życzliwego zdrowego myślenia i dzielenia się wszystkim, Za darmo, bo przecież natura daje nam za darmo wszystko co do życia potrzeba, nie trzeba jej płacić podatku, tylko o nią dbać:) a odpłaci się sowiciej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: