Pierwsze trzy miesiące ABS za nami

Mija już trzeci miesiąc funkcjonowania ABS. Choć trudno jest mi obiektywnie ocenić to, co zostało zrobione i jak zostało zrobione, to z całą pewnością wiem, że odczuwam satysfakcję ze swojego udziału w realizacji tego projektu. :)

Wygląda na to, że ABS ugruntowuje się i umacnia również społecznie. Większość ludzi którzy przyjechali tu w kwietniu i maju z zamiarem zostania na dłużej, wciąż tu jest i wciąż chce tu być i budować to miejsce dalej. Kilka osób chce przetrwać tu zimę i rozpocząć przyszły sezon z jeszcze większym impetem.

Obecnie jest 12 stałych wolontariuszy, odbyło się już 11 warsztatów weekendowych, obora sukcesywnie przechodzi przez swój remont, ogrody wydają plony a pogoda wciąż sprzyja. Wszystko odbywa się naturalnie i dobrowolnie. Każdy dzieli się tym, czym chce się dzielić, i pracuje tak jak potrafi.

Przed nami wakacje i prawdopodobnie dużo większy przepływ gości niż dotychczas. Jesteśmy już na to gotowi. Odwiedzajcie nas i korzystajcie z tego co mamy do zaoferowania w tych prostych warunkach.

Poniższe linki przekierowują do zdjęć z ostatnich tygodni

> maj 2013
> czerwiec 2013
> lipiec 2013

Reklamy

About Artur Jan Milicki

Współtwórca „Akademii Bosej Stopy”, autor książki „Człowiek na Ziemi”, naturalny budowniczy, zdun, projektant pieców.

3 responses to “Pierwsze trzy miesiące ABS za nami”

  1. wojciech.czajka says :

    Popieram , chociaż na razie z daleka . Pozdrawiam Wojtek       Kraków    W dniu 2013-07-08 11:09:31 użytkownik Akademia Bosej Stopy napisał: Artur Jan Milicki posted: „Mija już trzeci miesiąc funkcjonowania ABS. Choć trudno jest mi obiektywnie ocenić to, co zostało zrobione i jak zostało zrobione, to z całą pewnością wiem, że odczuwam satysfakcję ze swojego udziału w realizacji tego projektu. :) Wygląda na to, że ABS”

  2. Maria Magdalena says :

    gratulacje, wspaniała sprawa i cieszę się z Waszej radości jaka emanuje z Was. Widzę, jak można być szczęśliwym po prostu żyjąc.

  3. tomek says :

    szkoda ze fajne inicjatywy tak szybko padają

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: