Porozmawiajmy wspólnie o kierunkach rozwoju Akademii Bosej Stopy – spotkania internetowe

Pierwszy sezon działalności Akademii Bosej Stopy był dla wielu z nas okresem bardzo intensywnej pracy. Wiele zadań i prac wykonaliśmy dobrze i zgodnie z planem, pewne prace wciąż jeszcze wykonujemy (materiały dydaktyczne, edycja książki „Człowiek na Ziemi”). Po drodze popełniliśmy również kilka błędów. Jesteśmy teraz zdecydowanie bogatsi w doświadczenia i wiedzę. Przed nami kolejny rok i kolejny sezon. Stoimy przed kilkoma nowymi możliwościami ale mamy też kilka dużych znaków zapytania. Teraz jest dobry czas aby otwarcie o tym porozmawiać i podjąć odpowiednie decyzje. Chcemy aby jak najwięcej osób zainteresowanych działalnością i rozwojem ABS wzięło udział w tych rozmowach i uczestniczyło w podejmowaniu ważnych decyzji.

Jak będą wyglądały spotkania?
Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 28 grudnia 2013 o godzinie 18:00 Dyskusję rozpocznie Artur Milicki krótkim nagraniem wideo (łącze internetowe w Barkowie jest zbyt słabe aby poprowadzić webinar). Po tym nagraniu będzie czas na przemyślenia i zebranie odpowiedzi zwrotnych oraz pytań od słuchaczy. Kolejne nagrania będą pojawiać się systematycznie dzień po dniu (w miarę możliwości), zgodnie z bieżącym tokiem dyskusji, aż do wyczerpania tematów i podjęcia stosownych decyzji.

Jak można wziąć udział w spotkaniach?
Linki do pierwszego nagrania oraz wszystkich kolejnych będą rozsyłane wszystkim osobom, które zgłoszą swój udział w dyskusji wypełniając ten formularz: http://bit.ly/Vzk797

Reklamy

About Artur Jan Milicki

Współtwórca „Akademii Bosej Stopy”, autor książki „Człowiek na Ziemi”, naturalny budowniczy, zdun, projektant pieców.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: