Artur Jan Milicki

artur_j_mW maju 2012 roku, razem z moją żoną Kasią i dwójką dzieci opuściliśmy miasto i zamieszkaliśmy w małym starym domu, blisko lasu, rzeki i dzikiej przyrody, we wsi Barkowo na Mazurach Garbatych. Przenieśliśmy się tutaj z wyboru, i głębokiego pragnienia powrotu do prostego, naturalnego życia na Ziemi, w ekowiosce – intencjonalnej społeczności, którą zapragnęliśmy zainicjować. O tym dlaczego to zrobiliśmy oraz jakie okoliczności i wewnętrzne przeobrażenia skłoniły nas do tego, opowiadam w książce „Człowiek na Ziemi”, która jest otwarcie dostępna do pobrania w wersji pdf.

Rok później, w maju 2013 roku, dzięki zbiórce crowdfundingowej i ogromnemu wsparciu społeczność uruchomiliśmy Akademię Bosej Stopy – alternatywną jednostkę edukacyjną, w której wspólnie uczymy się umiejętności przydatnych w kształtowaniu indywidualnej i lokalnej samowystarczalności. Akademia zyskała duże grono sympatyków skupionych wokół idei otwartej kultury oraz ruchu zrób-to-sam i ma duży potencjał do dalszego rozwoju. Oficjalna strona Akademii znajduje tutaj: www.MamaZiemia.pl

Blog na którym jesteś prowadzę od 2010 roku. Od czasu do czasu zamieszczam tu informacje dotyczące Ekowioski, Akademii, oraz moich osobistych zainteresowań dotyczących szeroko pojętej samowystarczalności, ekoosadnictwa, otwartej kultury, społecznej i duchowej wolności.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować pisz na adres: amilicki[at]gmail.com lub użyj formularza poniżej.

Formularz kontaktowy

Reklamy
%d blogerów lubi to: