Książka „Człowiek na Ziemi”

czlowiek_na_ziemi-ajm_wp

wersja PDF do pobrania: czlowiek_na_ziemi.pdf
wersja MOBI do pobrania: czlowiek_na_ziemi.mobi
wersja EPUB do pobrania: czlowiek_na_ziemi.epub


Książka jest licencjonowana na zasadach
Creative Commons BY-NC-SA 3.0 PL


Treść tekstu na tylnej okładce:
Lektura tej książki była dla mnie szczególnym przeżyciem. To jak opowieść z innej galaktyki – niewiarygodne, że komuś udało się wyjść poza bariery zbudowane przez system, aby zrealizować marzenie – ułożyć życie inaczej, w zgodzie ze sobą, blisko natury.

Mogę się tylko domyślać, ile potrzeba odwagi i wiary w swoje przekonania, aby przeciwstawić się światu, który w chocholim tańcu kręci się wokół pieniądza, światu, który niczym tajfun niszczy wszystko to, co pieniądzem nie jest, czyli wszystko, czego się nie da wycenić, kupić czy ukraść.

Wielu z nas marzy właśnie o autentycznej wolności, ale niewielu odważy się żyć inaczej, z mocną nadzieją, że to „inaczej” się uda. Choć można też stłamsić ideały, wejść w wyznaczone koleiny, przekonywać samego siebie, że nie było alternatywy. Tymczasem Autor pokazuje, że wbrew lansowanym sposobom na życie można wysiąść z tej pędzącej bezładnie maszyny i być naprawdę wolnym.

Po przeczytaniu książki – już wiem, skąd wziąć taką siłę, odwagę w dążeniu do spełnienia głęboko ludzkich marzeń o życiu w zgodzie ze sobą, z całym światem i swoimi wartościami. Podziwiam i z całego serca gratuluję. I cieszę się z jakąś trudną do ukrycia nadzieją, że ten przykład – mimo wszelkich przeciwności – będzie powielany.

Bo jest on wielką szansą na Dobrą Zmianę.

– Agnieszka Minota

Reklamy

3 responses to “Książka „Człowiek na Ziemi””

  1. Darek says :

    No po prostu aż mi mowę odjęło po przeczytaniu ! Wyraziłeś w stu procentach coś, co miałem od pewnego czasu w sobie, obok siebie, przed sobą – wszędzie :) Tylko nie wiedziałem co to jest. Trafiłem tu szukając pomysłu na swój własny , nowy dom. Widziałem tylko niewyraźny zarys domku, ogródka z ziemniaczkami i cebulka itd. Teraz wiem, ze to nie ja jestem stuknięty, tylko świat idzie w zła stronę ! Przestałem mieć marzenie – teraz mam cel ! Stokrotne dzięki ! :))))

  2. Joanna says :

    Przeprowadziłam się dwa lata temu w te okolice, mieszkam niedaleko od Was, w gminie Banie Mazurskie. Czy można Was kiedyś odwiedzić?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: